2019.05.19

LIETUVOS VANDENS MOTOCIKLŲ ČEMPIONATO 1 ETAPAS Birželio 8-9d. Birštone!!!

Keturioliktus metus iš eilės rengiamas Lietuvos vandens motociklų čempionato I etapas „Birštono Taurė 2019“ šį sezoną pasitinka atsinaujinęs ir žada tapti didžiausias bei įdomiausias per visą 2019m. Lietuvos vandens motociklų čempionatą.

Birželio 8-9d. Birštone vyks ne tik miesto šventė, bet ir Nemuno vandenį drums vandens motociklų gaudesys.

Birželio 8-9 dieną - pirmasis Lietuvos vandens motociklų čempionato etapas. Išvysite, kaip profesionalūs Lietuvos bei kaimyninių šalių sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos valdo savo vandeninius žirgus Nemuno upės srovėje.

Birželio 9 dieną - slalomas mėgėjams! Kviečiami visi, net ir neturintys savo vandens motociklo!

Iki susitikimo, sportininkai ir žiūrovai! Pažadam - bus labai gera ir smagu!

 

Apie mus

KAS MES ESAME?

       Krepšinio šalyje susibūrusi grupelė žmonių, kurie myli vandenį, greitį bei negali gyventi be adrenalino. Kadangi mūsų širdyse nenustoja gausti vandens motociklų variklių garsai, susibūrėme į Lietuvos vandens motociklų sporto federaciją (LVMSF). Esame sukaupę nemažą patirtį organizuojant vandens motociklų sporto varžybas. Pirmuosius žingsnius, puoselėjant vandens motociklų sportą, žengėme daugiau nei prieš dešimt metų. Pradėjome nuo kelių sportininkų bei nedidelių varžybų. Per tuos metus augome Lietuvoje bei prisidėjome prie Baltijos šalių čempionatų. Vieną iš Baltijos šalių vandens motociklų čempionato finalų surengėme Lietuvoje. 2014 metais pirmą kartą organizavome Rytų Europos taurės varžybas.

       Į Lietuvoje organizuojamas varžybas susirenka sportininkai ne tik iš įvairių mūsų šalies kampelių, bet kaskart sulaukiame vis daugiau sportininkų iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Rusijos, Baltarusijos bei Ukrainos, kurie tapo mūsų draugais ir nuolatiniais dalyviais. Tarp atvykstančių sportininkų yra pasaulio čempionų, daugkartinių tarptautinių varžybų nugalėtojų. Visi svečių šalių sportininkai noriai atvyksta į mūsų rengiamas varžybas. Lietuvos sportininkai taip pat kiekvienais metais dalyvauja svečių šalių čempionatuose, kuriuose iškovoja prizines vietas bei pasidabina čempiono medaliais.

IDĖJA

       Organizuodami varžybas, norime Lietuvoje populiarinti vandens motociklų sportą, skatinti sportinį meistriškumą bei mažinti vandens "chuliganų" skaičių. Taip pat siekiame pakeisti visuomenės požiūrį į šią tikrai įdomią bei azartišką sporto šaką. Ne paslaptis, jog visos varžybos rengiamos skirtinguose Lietuvos miestuose. Mūsų tikslas - parodyti gražiausius Lietuvos kampelius ne tik lietuviams, bet ir čempionato svečiams.

SUDĖTIS

Prezidentas - Tomas Gurkšnys

NARIAI

  • Lenktynių komanda "Automotospindesys"
  • Vandens Moto Sporto Klubas "Jetski Tauragė".
  • Lenktynių komanda "Getnord Motosport".
  • Sporto Klubas "Redriva".
  • Vandens motosporto klubas "RD RACING".
  • Viešoji Įstaiga "Vici Sport".
  • Klubas "MOTOBROLIAI".
  • Lenktynių komanda "JETSKI SHOP". 
  • Asociacija "Motociklų Manija"