2020.04.06

Svarbi informacija dėl COVID-19

Svarbi informacija sportininkams, klubams, varžybų organizatoriams!

2020 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė priėmė nutarimą Nr. 207 “Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo”, kurio 3.2.3. Punktas skelbia, kad “Draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai bei susibūrimai”.

Remiantis 2020.04.06 Lietuvos vandens motociklų sporto federacijos nutarimu, Lietuvos Enduro čempionato I etapas, kuris turėtų vykti Gegužės 9d. yra perkeliamos į Rugpjūčio ar Rugsėjo mėnesį.

Dėl „Kaunas Jet 2020“ varžybų kurios turėtų vykti Gegužės 23d. bus paskelbta iki Gegužės 1d.

Naujas varžybų/renginių kalendorius, bus koreguotas ir paskelbtas per savaitę laiko po oficialaus karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje pasibaigimo.

Sekite naujienas ir saugokite sveikatą.

Apie mus

KAS MES ESAME?

       Krepšinio šalyje susibūrusi grupelė žmonių, kurie myli vandenį, greitį bei negali gyventi be adrenalino. Kadangi mūsų širdyse nenustoja gausti vandens motociklų variklių garsai, susibūrėme į Lietuvos vandens motociklų sporto federaciją (LVMSF). Esame sukaupę nemažą patirtį organizuojant vandens motociklų sporto varžybas. Pirmuosius žingsnius, puoselėjant vandens motociklų sportą, žengėme daugiau nei prieš dešimt metų. Pradėjome nuo kelių sportininkų bei nedidelių varžybų. Per tuos metus augome Lietuvoje bei prisidėjome prie Baltijos šalių čempionatų. Vieną iš Baltijos šalių vandens motociklų čempionato finalų surengėme Lietuvoje. 2014 metais pirmą kartą organizavome Rytų Europos taurės varžybas.

       Į Lietuvoje organizuojamas varžybas susirenka sportininkai ne tik iš įvairių mūsų šalies kampelių, bet kaskart sulaukiame vis daugiau sportininkų iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Rusijos, Baltarusijos bei Ukrainos, kurie tapo mūsų draugais ir nuolatiniais dalyviais. Tarp atvykstančių sportininkų yra pasaulio čempionų, daugkartinių tarptautinių varžybų nugalėtojų. Visi svečių šalių sportininkai noriai atvyksta į mūsų rengiamas varžybas. Lietuvos sportininkai taip pat kiekvienais metais dalyvauja svečių šalių čempionatuose, kuriuose iškovoja prizines vietas bei pasidabina čempiono medaliais.

IDĖJA

       Organizuodami varžybas, norime Lietuvoje populiarinti vandens motociklų sportą, skatinti sportinį meistriškumą bei mažinti vandens "chuliganų" skaičių. Taip pat siekiame pakeisti visuomenės požiūrį į šią tikrai įdomią bei azartišką sporto šaką. Ne paslaptis, jog visos varžybos rengiamos skirtinguose Lietuvos miestuose. Mūsų tikslas - parodyti gražiausius Lietuvos kampelius ne tik lietuviams, bet ir čempionato svečiams.

SUDĖTIS

Prezidentas - Tomas Gurkšnys

NARIAI

 • Lenktynių komanda "Automotospindesys"
 • Vandens Moto Sporto Klubas "Jetski Tauragė".
 • Lenktynių komanda "Getnord Motosport".
 • Sporto Klubas "Redriva".
 • Vandens motosporto klubas "RD RACING".
 • VšĮ "Vici Sport".
 • Klubas "MOTOBROLIAI".
 • Lenktynių komanda "JETSKI SHOP TEAM". 
 • Asociacija "Motociklų Manija"
 • VšĮ "Kauno Autoklubas
 • VšĮ ''Vandens motociklų sporto akademija"