2019.05.19

LIETUVOS VANDENS MOTOCIKLŲ ČEMPIONATO 1 ETAPAS Birželio 8-9d. Birštone!!!

Keturioliktus metus iš eilės rengiamas Lietuvos vandens motociklų čempionato I etapas „Birštono Taurė 2019“ šį sezoną pasitinka atsinaujinęs ir žada tapti didžiausias bei įdomiausias per visą 2019m. Lietuvos vandens motociklų čempionatą.

Birželio 8-9d. Birštone vyks ne tik miesto šventė, bet ir Nemuno vandenį drums vandens motociklų gaudesys.

Birželio 8-9 dieną - pirmasis Lietuvos vandens motociklų čempionato etapas. Išvysite, kaip profesionalūs Lietuvos bei kaimyninių šalių sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos valdo savo vandeninius žirgus Nemuno upės srovėje.

Birželio 9 dieną - slalomas mėgėjams! Kviečiami visi, net ir neturintys savo vandens motociklo!

Iki susitikimo, sportininkai ir žiūrovai! Pažadam - bus labai gera ir smagu!

 

2012 m. Rezultatai
2012m. Lietuvos vandens motociklų čempionato suvestinė
Ski Junior
VardasPavardėStartinis nr.ŠalisI etapasII etapasIII etapastaškaivieta
AnatolyVoishchev300RUS180601684081
ViacheslavTikhachev128RUS15401212752
GretaZalcmane11LV14901342833
ManniMarten53EST001591594
DanielsPoznaks46LV001111115
KarlisZurins38LV001081086
ManuelaLohmus23EST0069697
AndriusSimanavičius21LT0000
Ski Ladies
VardasPavardėStartinis nr.ŠalisI etapasII etapasIII etapastaškaivieta
DanaIgala26LV1591801294681
GretaZalcmane11LV18001592522
RimaGaidamovič345LT14401082523
KristaUzare95LV001801804
ElgaUzare31LV001351355
ManuelaLohmus230001261266
Ski Veterans
VardasPavardėStartinis nr.ŠalisI etapasII etapasIII etapastaškaivieta
PeterisLikums18LV149159913991
PeterisIgals2LV144144913792
ArtūrsBrencis67LV18018003603
ArvidsŠteinbergs10LV1390782174
KasparsZurins55LV001061065
LauriAndres91001201206
Ski F2
VardasPavardėStartinis nr.ŠalisI etapasII etapasIII etapastaškaivieta
SergeyOlinov131BLR1491541304331
PeterisLikums18LV1301731034062
AnatolyVoishchev300RUS180601313713
AliakseiDiakov4BLR121139933534
ViacheslavTikhachiov128RUS14901312805
JanisUzars55LV001731736
JarvetTeem69001201207
OttReinaas328001121128
MartenManni530087879
Ski F1
VardasPavardėStartinis nr.ŠalisI etapasII etapasIII etapastaškaivieta
PeterisLikums18LV154154783861
PeterisIgals2LV149139863742
ArtūrsBrencis67LV18017303533
AlekseyDiakov4BLR012501254
JanisUzars55LV01131135
LauriAndres9101131136
PavelMarchenko460096967
AnatolyVoishchev300RUS0600608
RB F3
VardasPavardėStartinis nr.ŠalisI etapasII etapasIII etapastaškaivieta
KallarPeedu10EST120173963891
ViktorasČičasovas41LT01491593082
GiulioDella-Rosso20BLR5316102143
JanisBurka43LV001801804
RB F2
VardasPavardėStartinis nr.ŠalisI etapasII etapasIII etapastaškaivieta
NikolaiSeraikin59BLR120180913911
VytautasButkus34LT106144823322
JacekSzubert98PL014201423
PawelGudowski27PL013501354
RomanKlimenko10RUS001201205
JacekWasilewski39PL011801186
MateuszStanczyk1PL011801187
ErkiLaiakask15EST001061068
KallarPeedu10EST0990999
AndriusJasioniauskas25LT96009610
MargoLohmus23EST00878711
AlvydasVasiliauskas9LT00727212
AudriusPiktys888LT00666613
RB F1
VardasPavardėStartinis nr.ŠalisI etapasII etapasIII etapastaškaivieta
AleksandrSeraikin99BLR1061561394011
GintarasVenckus11LT1201031523752
TomasGurkšnys5LT961661133753
JonasDabrila19LT821051253124
JacekSzubert98PL4313501785
ErkiLaiakask15EST001611616
PawelGudowski27PL012601267
MateuszStanczyk1PL011201128
2012m. Lietuvos vandens motociklų slalomo čempionato suvestinė
SKI
VardasPavardėŠalisI etapasII etapasIII etapasTaškaiVieta
AnatolyVoishchevRUS6060601801
SergeyOlinovBLR5353431492
AliakseiDiakovBLR4848481443
PeterisIgalsLV4343-864
DanaIgalaLV3639-755
GeorgeDella-RossoBLR3336-696
AndriusSimanavičiusLT24-33577
NikolaiSeraikinBLR--53538
MargoLohmusEST--39399
ViacheslavTikhachiovRUS39--3910
ManuelaLohmusEST--363611
TomasGaidamovičLT30--3012
LeonidasGaidamovičLT27--2713
RB 2T
VardasPavardėŠalisI etapasII etapasIII etapasTaškaiVieta
KallarPeeduEST6060601801
AliakseiDiakovBLR48-531012
GiulioDella-RossoBLR53--533
ViktorasČičasovasLT--48484
AlgisJacerskasLT--43435
RamūnasLitinskasLT--39396
RB 4T Stock
VardasPavardėŠalisI etapasII etapasIII etapasTaškaiVieta
VaidasBeniulisLT6053431561
ArūnasJurkonisLT36-60962
KallarPeeduEST-6030903
EvaldasMačiulisLT-4836844
AndrusLuttEST--53535
LinasBalčiūnasLT53--536
AndriusJasionauskasLT48--487
JonasRaudeliūnasLT--48488
IgnasŽiurinskasLT43--439
ViktorasČičasovasLT-43-4310
GintarasMarkevičiusLT--393911
AlgirdasJacunskasLT-39-3912
TadasTulauskasLT-36-3613
RainerLepp--333314
AndriusPiktysLT--272715
RB SPORT
VardasPavardėŠalisI etapasII etapasIII etapasTaškaiVieta
TomasGurkšnysLT6060601801
AleksandrSeraikinBLR4853481492
SigitasNorvaišasLT3943271093
IgnasLaukaitisLT53-531064
NikolaiSeraikinBLR43-43865
JacekSzubertPL48-486
ErkiLaiakaskEST--39397
MateuszStanczykPL-39-398
JonasDabrilaLT--36369
PawelGudowskiPL036-3610
MargoLohmusEST--333311
JacekWasilewskiPL-33-3312
AlvydasVasiliauskasLT--303013