2019.05.19

LIETUVOS VANDENS MOTOCIKLŲ ČEMPIONATO 1 ETAPAS Birželio 8-9d. Birštone!!!

Keturioliktus metus iš eilės rengiamas Lietuvos vandens motociklų čempionato I etapas „Birštono Taurė 2019“ šį sezoną pasitinka atsinaujinęs ir žada tapti didžiausias bei įdomiausias per visą 2019m. Lietuvos vandens motociklų čempionatą.

Birželio 8-9d. Birštone vyks ne tik miesto šventė, bet ir Nemuno vandenį drums vandens motociklų gaudesys.

Birželio 8-9 dieną - pirmasis Lietuvos vandens motociklų čempionato etapas. Išvysite, kaip profesionalūs Lietuvos bei kaimyninių šalių sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos valdo savo vandeninius žirgus Nemuno upės srovėje.

Birželio 9 dieną - slalomas mėgėjams! Kviečiami visi, net ir neturintys savo vandens motociklo!

Iki susitikimo, sportininkai ir žiūrovai! Pažadam - bus labai gera ir smagu!

 

2013 m. Rezultatai
2013. Lithuania Jetski Championship Results
SKI Ladies
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinskas PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Greta ZalcmaneLV11001801803601
Katriin NilbeEST33387001492362
Manuela LohmusEST590001541543
Helen LauriEST191200001064
Krista UzareLV95106000875
Kristel KuusikEST2387000876
Sirle VeimannEST32886000867
Merily MeedlaEST70072000728
SKI Junior
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinskas PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Безрукавый Г.Ю.BLR701201591254041
Greta ZalcmaneLV113901801803992
Manuela LohmuEST59120001542743
Mattias ReinaasEST328106001492554
Mattias SiimannEST779100915
Karlis ZurinsLV389100916
Dimitrij KanavalovRUS100043437
SKI STOCK
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinskas PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Anatoly VoishchevRUS30012018018018015+6751
Aleksey DIakovBLR46613415910515+4792
Ott ReinaasEST32875001442193
Sergey OlinovBLR1319196001874
Безрукавый Г.Ю.BLR590159001595
Marten MenniEST530001491496
Mantas AleknaLT130014401446
Rolands FukssLV190001301307
Коляда А.Ф.BLR80121001218
Dana IgalaLV260001191199
Markus LutsokertEST111060001069
Peteris LikumsLV81840008410
Krista UzareLV95820008211
Peteris IgalsLV2000727212
Agu RoostEST333000666613
Margo LohmusEST230004848
SKI GP
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinskas PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Anatoly VoishchevRUS3009618018018015+6511
Aleksey DiakovBLR401641591023952
Ott ReinaasEST32869001642033
Серяйкин Н.П.BLR590159001594
Jevgenij JaruchimovRUS160001451455
Marten MenniEST530001441446
Rolands FukssLV190001261267
Коляда А.Ф.BLR80121001218
Janis UzarsLV551200001209
Markus LutsokertEST1110600010610
Dana IgalaLV26000969611
Sergey OlinovBLR131096009612
Andres LauriEST91860008613
Hendrik PindmaaEST700780007814
Peteris IgalsLV2000696915
Peteris LikumsLV81690006916
Guntars KramensLV7000545417
RB Beginners
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinskas PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Andrius PiktysLT8881019618003771
Rainer LeppEST333120001662862
Ignas LaukaitisLT7353001562093
Mindaugas JačiauskasLT130001561564
Sigitas NorvaišasLT730001341345
Старовойтов С.И.BLR110120001206
Голуб М.А.BLR100106001067
Irmantas VasiliauskasLT2591000918
RB N/A 2T
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinskas PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Janis BurkaLV4311301801804731
Viktoras ČičasovasLT774301591593612
Kallar PeeduEST101130001133
Uldis DzalbsLV796000964
RB STOCK
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinskas PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Nick SeraikinBLR5910312016317315+5741
Giulio Della RossaBLR206910615112515+4662
Evaldas StanislovaitisLT77201541473733
Redas PetkevičiusLT47001441252694
Erlo :aoalaslEST1596001272235
Margo LohmusEST230001401406
Jacek SzubertPL981060001067
Белов Д.Е.RUS15109600968
Tomas GurkšnysLT593000939
Старовойтов А.С.BLR575086008610
Jacek WasilewskiPL1820008211
Коляда А.Ф.BLR8078007812
Prezemek BielawskiPL9600006013
Sigitas NorvaišasLT73300003014
RB GP
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinskas PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Tomas GurkšnysLT59318016618015+6341
Aleksandr SeraikinBLR999615414914915+5632
Alvydas VasiliauskasLT47214912612515+4873
Rimvydas BalčiūnasLT8698612511515+4104
Erki LaiakaskEST1596001302265
Andrzej WisniewskiPL250016301636
Anton PankratovEST10001351357
Jacek SzubertPL981130001138
Jacek WasilewskiPL182000829
Przemek BielawskiPL9330003310
2013. Lithuanian slalom championship results
SKI STOCK
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinsk PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Anatoly VoishcevRUS3006060606015+2551
Aleksey DiakovBLE44843533915+1982
Georgy BerzrukavyjBLR743364801273
Ott ReinaasEST32800053535
Тылецкий Е.А.BLT504800486
Marten MenniEST5300048487
Agu RoostEST33300043438
Серяйкин Н.П.BLR5903900399
Manuela LohmusEST23000363610
Mattias ReinaasEST328000333311
SKI GP
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinsk PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Anatoly VoishcevRUS3006060606015+2551
Aleksey DiakovBLR44843534815+2072
Sergey OlinovBLR1315353001063
Jevgeny JerochymovRUS1600053534
Тылецкий Е.А.BLR504800485
Серяйкин Н.П.BLR5903900396
RB 2T
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinsk PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Viktoras ČičasovasLT774853606015+2361
Aleksey DIakovBLR45343534315+2072
Deivis ZizasLT214348483915+1933
Kallar PeeduEST106000481084
PetrasBLR99393900785
Голуб М.А.BLR10006000606
Janis BurkaLV3400053537
Elvis BurkaLV3400048488
RB 4T HOBY
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinsk PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Arūnas JurkonisLT266053606015+2481
Mindaugas JačiauskasLT1339048481352
Jonas RaudeliūnasLT5305301063
Audrius PiktysLT888480430914
Evaldas StanislovaitisLT706000605
Ignas LaukaitisLT7700053536
Коляда А.Ф.BLR804800487
Rainer LeppEST33300043438
Kallar PeeduEST1043000439
Старовойтов С.И.BLR11043004310
Старовойтов А.С.BLR575039003911
RB SPORT
NameTeamSt. NrBirštonas PointMinsk PointKaunas PointSovetsk PointTotal PointPlace
Tomas GurkšnysLT56060536015+2481
Alvydas VasiliauskasLT94853485315+2172
Aleksandr SeraikinBLR9953390391313
Rimvydas BalciunasLT8043430864
Gulio Della-RossaBLE20433600795
Andrzey WisniewskiPOL2500600606
Серяйкин Н.П.BLR5904800487
Margo LohmusEST2300048488
Evaldas StanislovaitisLT700043439
Redas PetkevičiusLT47000363611
Anton PankratovEST1000333312
Белов Д.Е.RUS151033003313
Erki LaiakaskEST15000303014