2019.05.19

LIETUVOS VANDENS MOTOCIKLŲ ČEMPIONATO 1 ETAPAS Birželio 8-9d. Birštone!!!

Keturioliktus metus iš eilės rengiamas Lietuvos vandens motociklų čempionato I etapas „Birštono Taurė 2019“ šį sezoną pasitinka atsinaujinęs ir žada tapti didžiausias bei įdomiausias per visą 2019m. Lietuvos vandens motociklų čempionatą.

Birželio 8-9d. Birštone vyks ne tik miesto šventė, bet ir Nemuno vandenį drums vandens motociklų gaudesys.

Birželio 8-9 dieną - pirmasis Lietuvos vandens motociklų čempionato etapas. Išvysite, kaip profesionalūs Lietuvos bei kaimyninių šalių sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos valdo savo vandeninius žirgus Nemuno upės srovėje.

Birželio 9 dieną - slalomas mėgėjams! Kviečiami visi, net ir neturintys savo vandens motociklo!

Iki susitikimo, sportininkai ir žiūrovai! Pažadam - bus labai gera ir smagu!

 

2014 m. Rezultatai
2014 Lithuanian jetski championship results
SKI GP
NameSt.Nr.TeamBirštonasKaunasElektrėnaiplus 60TotalPlace
Aleksey DIakov4RD RACING159159139605171
Anatoly Voishchev3009Legion18001803602
Sergey Olinov131RD RACING018001803
Arturs Brencis67Latvia001591594
Bogdan Sukhetskyi11Ukraine001341345
SKI STOCK
NameSt.Nr.TeamBirštonasKaunasElektrėnaiplus 60TotalPlace
Sergey Olinov131RD RACING144180159605431
Aleksey Diakov4RD RACING13915933603912
Anatoly Voishchev3009Legion18001803603
Agu Roost333Estonia1490792284
Andrey Kolyada8RD RACING014401445
Arturs Brencis67Latvia001441446
Sergei Samoshkin17Ukraine001251257
Ievgen Samoshkin79Ukraine001141148
SKI LADIES
NameSt.Nr.TeamBirštonasKaunasElektrėnaiplus 60TotalPlace
Katrin Nilbe333Estonia18001803601
Elena Kovalenko79Ukraine0053532
RB Beginners
NameSt.Nr.TeamBirštonasKaunasElektrėnaiplus 60TotalPlace
Linas Petruškevičius28RD RACING129156154604991
Audrius Piktys888RD RACING124154121604592
Žanas Čekanavičius44Jetski Tauragė9916897604243
Dainius Tareila999Redriva112127118604174
Andrius Židžiūnas36RD RACING93118100603715
Mantas Matyžius555RD RACING8111480603356
Oleg Micheev17Stich15901733327
Sergey Gapon8RD RACING6301181818
Sergey Savitskiy99Stich180001809
Artem Starovoitov5750011711710
Rimvydas Strigūnas88RD RACING1150N.F11511
Vytas Matulis20Redriva0337911212
Vytautas Subačius1100848413
Audrius Lankauskas9900242414
RB Stock
NameSt.Nr.TeamBirštonasKaunasElektrėnaiplus 60TotalPlace
Pawel Gudowski27GP TEAM146161161605281
Mindaugas Jačiauskas13RD RACING149129147604852
Redas Petkevičius47Redriva117168129604743
Andrey Kolyada8RD RACING121127114604224
Jonas Dabrila28RD RACING10810999603765
Przemyslaw Bielawski91Jet Sport01311662976
Janis Burka43Latvia0111962077
Roman Klimenko71Stich1730241978
Rainer Lepp333Estonia1220301529
Dimitri Klimenko71Stich00818110
RB GP
NameSt.Nr.TeamBirštonasKaunasElektrėnaiplus 60TotalPlace
Tomas Gurkšnys5Redriva135147154604961
Alvydas Vasiliauskas9Jetski Tauragė139156108604632
Pawel Gudowski27GP TEAM139144111604543
Rimvydas Balčiūnas8Jetski Tauragė11487113603744
Przemyslaw Bielawski91Jet Sport01111292405
Marcin Senda51Black Shadows0156532096
Andrzej Wišniewski25Black Shadows0N.S.1801807
Roman Klimenko17Stich159001598
Andrey Kolyada18RD RACING0063639
Dmitri Klimenko71Stich00434310
Mindaugas Jačiauskas13RD RACING0N.S.363611
2014 Lithuanian slalom results
RB Beginners
Vardas PavardėBirštonasKaunasElektrėnaiPlus 60TotalPlace
Audrius Piktys605301131
Jonas Raudeliūnas536001132
Darius Bicinauskas0060603
Simas Vaičekauskas0053534
Vladimir Kaliužink0048485
Gediminas Leonas0043436
Justinas Burneika0039397
Rimvydas Strigūnas4800488
Andrius Jakovlevas4300439
RB Amateurs
Vardas PavardėBirštonasKaunasElektrėnaiPlus 60TotalPlace
Deivis Zizas365353602021
Mindaugas Jačiauskas396039601982
Roman Klimenko60036963
Kallar Peedu03943824
Dmitry Klimenko48030785
Sergej Samoshkin0060606
Arūnas Jurkonis5300537
Aleksey Diakov0480488
Janis Burka0048489
Sergey Olinov04304310
Sergey Savitskiy43004311
Oleg Mecheev00272712
RB Sport
Vardas PavardėBirštonasKaunasElektrėnaiPlus 60TotalPlace
Tomas Gurkšnys605360602331
Arvydas Vasiliauskas533953602052
Rimvydas Balčiūnas434339601853
Prezemyslaw Bielawski06033994
Roman Klimenko48048965
Dmitry Klimenko39043826
Pavel Gudowski0480487
Oleg Mecheev0036368
Sergey Savitskiy3600369
Vytautas Subačius00303010