2019.05.19

LIETUVOS VANDENS MOTOCIKLŲ ČEMPIONATO 1 ETAPAS Birželio 8-9d. Birštone!!!

Keturioliktus metus iš eilės rengiamas Lietuvos vandens motociklų čempionato I etapas „Birštono Taurė 2019“ šį sezoną pasitinka atsinaujinęs ir žada tapti didžiausias bei įdomiausias per visą 2019m. Lietuvos vandens motociklų čempionatą.

Birželio 8-9d. Birštone vyks ne tik miesto šventė, bet ir Nemuno vandenį drums vandens motociklų gaudesys.

Birželio 8-9 dieną - pirmasis Lietuvos vandens motociklų čempionato etapas. Išvysite, kaip profesionalūs Lietuvos bei kaimyninių šalių sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos valdo savo vandeninius žirgus Nemuno upės srovėje.

Birželio 9 dieną - slalomas mėgėjams! Kviečiami visi, net ir neturintys savo vandens motociklo!

Iki susitikimo, sportininkai ir žiūrovai! Pažadam - bus labai gera ir smagu!

 

2015 m. Rezultatai
2015 Lietuvos vandens motociklų čempionato suvestinė
Ski Lite
Eil. Nr.Vardas pavardėSt. nr.I BirštonasII ELKIII ElektrėnaiIV KaunasTaškaiVieta
1Arturs Brencis6700180144324I
2Jan Ratajski4180000180II
3Manuela Lohmus23000173173III
4Agu Roost3330001661664
5Lukasz Chomicz811590001595
6Baiba Lace50015901596
7Mariusz Czapski301440001447
8Aivis Bruža7700086868
Ski Pro GP
Eil. Nr.Vardas pavardėSt. nr.I BirštonasII ELKIII ElektrėnaiIV KaunasTaškaiVieta
1Artur Jabtonski7718016600346I
2Arturs Brencis6700173154327II
3Seawomir Popczynski5714416800312III
4Lukasz Chomicz81129144002734
5Mariusz Czapski3078134002125
6Andrus Lauri910001801806
7Bogdan Sukchetsky110016601667
8Jan Ratajski41590001598
9Helen Lauri190001491499
10Kristiana Brence1700012912910
Run Seadoo Spark
Eil. Nr.Vardas pavardėSt. nr.I BirštonasII ELKIII ElektrėnaiIV KaunasTaškaiVieta
1Mindaugas Skarbalius151800144125449I
2Aleksandr Derbin301590125105389II
3Janis Burka4300173180353III
4Tomaš Gaidamovič18001661343004
5Albertas Lavinovičius880085901755
6Edžius Krišjanis30001441446
7Uldis Dzalbs10001251257
8Kallar Peedu10000123123
8
Run Beginners Open
Eil. Nr.Vardas pavardėSt. nr.I BirštonasII ELKIII ElektrėnaiIV KaunasTaškaiVieta
1Gediminas Leonas33144163120163590I
2Linas Petruškevičius28180149130131590II
3Dainius Tareila999131130156103520III
4Mantas Matyžius555115108105904184
5Andrius Piktys88814912601053805
6Oleg Mixeev1001441452896
7Janis Burka43820691232747
8Jonas Dabrila19001401122528
9Tomasz Kamysz4733161001949
10Nerijus Juodis400010810810
11Andrius Lankauskas99009609611
12Andrius Židžiūnas35009009012
13Alan Kolodziejek4900000-
14Bogdan Wach5300000-
Run Beginners Stock
Eil. Nr.Vardas pavardėSt. nr.I BirštonasII ELKIII ElektrėnaiIV KaunasTaškaiVieta
1Alan Kolodziejek49156130146147579I
2Julius Mikutavičius555132149112119512II
3Wach Bogdan537167168146452III
4Jonas Raudeliūnas1912401281423944
5Artem Starovoitov57536601321323605
6Rafal CIeply51150173003236
7Oleg Mixeev71001391422817
8Waclaw Pabian4814589002348
9Robert Rafalowicz8899120002199
10Paulius Krukauskas9009910820710
11Patrycjusz Dziegielewski5864990016311
12Cezary Zawadzki5501140011412
13Andrius Jasionauskas66610900010913
14Mimroslaw Dudzik6301030010314
15Tomasz Kolenkvenicz86960009615
16Janis Burka43007207216
17Mantas Ambrazevičius25300003017
Run Pro Am Stock
Eil. Nr.Vardas pavardėSt. nr.I BirštonasII ELKIII ElektrėnaiIV KaunasTaškaiVieta
1Jacek Szubert98180180166150676I
2Redas Petkevičius47142144132128546II
3Mindaugas Jačiauskas131371541470438III
4Gintaras Venckus111290112993404
5Roman Klimenko1001491392885
6Erki Laiakask15001181462646
7Jonas Dabrila19117090572647
8Evaldas Stanislovaitis7122134002568
9Dimitry Klimenko71001121142269
10Audrius Piktys888000939310
11Andrey Kolyada8430004311
Run Pro Limited
Eil. Nr.Vardas pavardėSt. nr.I BirštonasII ELKIII ElektrėnaiIV KaunasTaškaiVieta
1Jacek Szubert98113180180168641I
2Mindaugas Jačiauskas13139132132135538II
3Redas Perkevičius4799115132135481III
4Audrius Piktys88896841351184334
5Roman Kilimenko1001491563055
6Jacek Wasilewski15168114002826
7Dmitry Klimenko71001211492707
8Przemek Bielawski91118149002678
9Jerry Sobczak714990002399
10
Artur Jabtonski77871050019210
11Evaldas Stanislovaitis718789017611
12Ekri Laiakask1500120012012
13Janis Burka43870008713
14Jaroslaw Krajewski28082008214
15Mariusz Fulat99055005515
16Jaroslaw Lewiarz69044004416
17Rainer Lepp333000393917
18Robert Gladecki11360003618
Run Pro GP
Eil. Nr.Vardas pavardėSt. nr.I BirštonasII ELKIII ElektrėnaiIV KaunasTaškaiVieta
1Andzej Wisniewski25166173173180692I
2Marcin Senda55156139166135596II
3Tomas Gurkšnys5126121139125511III
4Krystian Domanski2410316601594284
5Alvydas Vasiliauskas9115390992535
6Gediminas Leonas33001341082426
7Erki Laiakask15001171212387
8Tomasz Kažimievczak15196124002208
9Andrus Lutt170036991359
10Jacek Szubert98072007210
11Evaldas Stanislovaitis4000272711
12Rimvydas Balčiūnas800000-
13Robert Gladecki1100000-
14Jacek Wasilewski1500000-
15Przemek Bielawski9100000-
16Nerijus Juodis400000-
2015m. Lietuvos vandens motociklų slalomo čempionato suvestinė
Sport OPEN
Eil.Nr.Vardas pavardėI etapas Birštonas TaškaiI etapas Birštonas VietaII etapas Elektrėnai TaškaiII etapas Elektrėnai VietaIII etapas Kaunas TaškaiIII etapas Kaunas VietaTaškaiVieta
1Tomas Gurkšnys6014836011681
2Roman Klimenko06015321132
3Alvydas Vasiliauskas53204831013
4Dmitry Klimenko0532434964
5Audrius Piktys4830485
6Kristian Domanski4340436
7Gediminas Leonas0434437
Sport Stock
Eil.Nr.Vardas pavardėI etapas Birštonas TaškaiI etapas Birštonas VietaII etapas Elektrėnai TaškaiII etapas Elektrėnai VietaIII etapas Kaunas TaškaiIII etapas Kaunas VietaTaškaiVieta
1Roman Klimenko6016011201
2Alan Kolodziejek434532962
3Dmitry Klimenko532533
4Mindaugas Jačiauskas3954
5Redas Petkevičius395395
6Erki Laiakask366366
Amateur
Eil.Nr.Vardas pavardėI etapas Birštonas TaškaiI etapas Birštonas VietaII etapas Elektrėnai TaškaiII etapas Elektrėnai VietaIII etapas Kaunas TaškaiIII etapas Kaunas VietaTaškaiVieta
1Dainius Tareila4836015321611
2Alan Kolodziejek60106011202
3Oleg Mixev05324831013
4Varch Bogdan5320534
5Paulius Krukauskas0483485
6Ignas Laukaitis4340436
7Mantas Matyžius434438
Spark
Eil.Nr.Vardas pavardėI etapas Birštonas TaškaiI etapas Birštonas VietaII etapas Elektrėnai TaškaiII etapas Elektrėnai VietaIII etapas Kaunas TaškaiIII etapas Kaunas VietaTaškaiVieta
1Mindaugas Skarbalius48306011081
2Darius Bičinauskas5325321062
3Eugenijus Gudeliauskas6012211823
4Janis Burka0601604
5Uldis Dzalbs532535
6Tomaš Gaidamovič0483486
7Vytautas Subačius483487
8Povilas Sutkus434438
9Vytautas Freimantas4340439
10Ignas Laukautis04344310
11Arūnas Paulavičius03953911
12Vladimir Kalushkin03663612
13Aleksandr Derbis03373313
14Oleg Mixev03083014
15Aleksandr Babkin02792715
16Albertas Lavrinovičius024102416
Spark Ladies
Eil.Nr.Vardas pavardėI etapas Birštonas TaškaiI etapas Birštonas VietaII etapas Elektrėnai TaškaiII etapas Elektrėnai VietaIII etapas Kaunas TaškaiIII etapas Kaunas VietaTaškaiVieta
1Viktorija Jasiūnaitė5326016011731
2Ingrida Lendzė6010602
3Jana Klimkina532533