2019.05.19

LIETUVOS VANDENS MOTOCIKLŲ ČEMPIONATO 1 ETAPAS Birželio 8-9d. Birštone!!!

Keturioliktus metus iš eilės rengiamas Lietuvos vandens motociklų čempionato I etapas „Birštono Taurė 2019“ šį sezoną pasitinka atsinaujinęs ir žada tapti didžiausias bei įdomiausias per visą 2019m. Lietuvos vandens motociklų čempionatą.

Birželio 8-9d. Birštone vyks ne tik miesto šventė, bet ir Nemuno vandenį drums vandens motociklų gaudesys.

Birželio 8-9 dieną - pirmasis Lietuvos vandens motociklų čempionato etapas. Išvysite, kaip profesionalūs Lietuvos bei kaimyninių šalių sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos valdo savo vandeninius žirgus Nemuno upės srovėje.

Birželio 9 dieną - slalomas mėgėjams! Kviečiami visi, net ir neturintys savo vandens motociklo!

Iki susitikimo, sportininkai ir žiūrovai! Pažadam - bus labai gera ir smagu!

 

2016 m. Rezultatai
LVMSF Lietuvos vandens motociklų čempionato suvestinė
SKI Pro Stock
vietaNr.Vardas PavardėBirštonasELKElektrėnaiKaunasTotal
167Arturs Brencis00159120279
217KristianaBrence00129106235
35Kaspars Vilde0011796213
4300Anatoly Voishchev001800180
54Aleksey Dyakov001440144
SKI Veterans 35+ GP
vietaNr.Vardas PavardėBirštonasELKElektrėnaiKaunasTotal
167Arturs Brencis00173120293
27Valentinas Šakys180000180
34Aleksey Dyakov001610161
427Janis Liepinš0091091
557Seawomir Popczynski0053053
SKI Pro GP
vietaNr.Vardas PavardėBirštonasELKElektrėnaiKaunasTotal
167Arturs Brencis00159180339
257Seawomir Popczynski0180480228
3300Anatoly Voishchev001800180
417Kristiana Brence000159159
581Lukasz Chomicz015400154
677Artur Jabtonski014900149
Sea-Doo Spark Lites
vietaNr.Vardas PavardėBirštonasELKElektrėnaiKaunasTotal
188Albertas Lavrinovičius166060129355
243Janis Burka00156173329
315Mindaugas Skarbalius00102154256
421Valdemaras Prišmontas173000173
577Mattias Siimann001680168
63Edžus Krišjanis000156156
7404Riho Peilman001390139
822Justas Grendelis001310131
913Elvijs Burka001290129
101Teet Vare001110111
Runabout Novice Stock
vietaNr.Vardas PavardėBirštonasELKElektrėnaiKaunasTotal
13Paulius Krukauskas1801590180549
2555Julius Mikutavičius159180096435
343Janis Burka00154134288
415Jakub Wasilewski001800180
519Jonas Raudeliūnas144000144
645Piotr Rafalowski001010101
716Emils Ansons0008282
825Patry Wisniewski000DISQ0
Ruabout Veterans 35+ Open/GP
vietaNr.Vardas PavardėBirštonasELKElektrėnaiKaunasTotal
191Przemek Bielawski1731491390461
298Jacek Szuubert1611541440459
34Nerijus Juodis00173173346
434Sabastian Bukiej01800144324
513Mindaugias Jačiauskas00149129278
68Rimvydas Balčiūnas00121111232
75Tomas Gurkšnys009978177
844Žanas Čekanavičius149000149
91Mateusz Biekowski001110111
1022Marcin Kaminski0430043
117Jerry Sobczak000030
Runabout Pro Stock
vietaNr.Vardas PavardėBirštonasELKElektrėnaiKaunasTotal
198Jacek Szubert173159173180/60745
291Przemek Bielawski144144166159/60673
3888Audrius Piktys112113115134/60534
415Jacek Wasilewski1661801390485
519Jonas Dabrila1211143033/60358
6999Dainius Tareila1020114117333
78Rimvydas Balčiūnas1189300211
859Sobierajski Dariusz060990159
95Marcin Senda000139139
912Erkii Kopel001390139
10555Mantas Matyžius068036104
1158Patrycjusz Dziegielewski09603696
1281Zawadzki Sebastian0930093
1354Krawczyk Sebastien0790079
1463Dudzik Miroslaw0740074
1570Bartyzel Arkadiusz0680068
Runabout Pro Limited
vietaNr.Vardas PavardėBirštonasELKElektrėnaiKaunasTotal
198Jacek Szubert173173180149/60735
213Mindaugas Jačiauskas154106154139/60613
391Przemek Bielawski123114139135/60571
449Alan Kolodziejek1251030126354
515Jacek Wasilewski01441350279
633Gediminas Leonas1440089233
725Andrzey Wisniewski0039163202
87Jeroslaw Sobczak0118430161
95Tomas Gurkšnys118000118
1077Artur Jablonski0360036
Runabout Pro GP
vietaNr.Vardas PavardėBirštonasELKElektrėnaiKaunasTotal
124Krystian Domanski18014922689/60704
29Alvydas Vasiliauskas13048178132/60548
325Andzej Wisniewski0163204168535
45Marcin Senda0166152130448
533Gediminas Leonas15400161315
611Gintaras Venckus4809172211
74Nerijus Juodis139000139
834Sebastian Bukiej0430043
9333Rainer Lepp0004343
Komandinė įskaita
VietaKomandaBirštonasELKElektrėnaiKaunasTotal
1AMS RACING TEAM4733784764921819
2AQUAMARINER TEAM4573622653741428
3JETSKI TAURAGĖ4281413983211288
Lietuvos JETSKI FAST LAP RACE ČEMPIONATO SUVESTINĖ
Sea-Doo Spark Hobby
VietaNr.Vardas PavardėBirštonasElektrėnaiKaunasTotal
1Dainius Bružas486048156
2Karolis Krukauskas60060120
3Edgaras Burinskas05353106
4Vitalijus Bauža3939078
5Linas Baltrušis530053
6Paulius Daidilėnas048048
8Viktoras Čičiasovas004343
9Deividas Sinkevičius043043
10Mantas Lukšys430043
11Algirdas Baliukevičius003939
12Laurynas Kudakas390039
13Kasparas Vitas003333
14Arūnas Vitas003333
15Remigijus Kulkauskas330033
16Ramūnas Arlauskas003030
17Saulius Pavilionis300030
18Edgaras Apinaitis002727
19Karolis Jasiūnas270027
10Tautvydas Savickas240024
Sea-Doo Spark Ladies
VietaNr,Vardas PavardėBirštonasElektrėnaiKaunasTotal
1Viktorija Jasiūnaitė536053166
2Iveta Bružienė60048108
3Jana Klimkina006060
4Inga Astrauskaitė053053
Sea-Doo Spark Sport
VietaNr,Vardas PavardėBirštonasElektrėnaiKaunasTotal
121Deivis Zizas605360173
225Darius Bičinauskas536053166
315Mindaugas Skarbalius484848144
488Albertas Lavrinovičius430043
Runabout Sport Open
VietaNr.Vardas PavardėBirštonasElektrėnaiKaunasTotal
133Alan Kolodzejek534343139
2999Dainius Tareila485333134
313Mindaugas Jačiauskas06060120
45Tomas Gurkšnys6003999
5888Audrius Piktys0482472
633Gediminas Leonas005353
717Andrus Lutt004848
83Paulius Krukauskas003636
919Jonas Dabrila003030
1022Jonas Pipiras002727
11111Gytis Sologubas002222