2019.05.19

LIETUVOS VANDENS MOTOCIKLŲ ČEMPIONATO 1 ETAPAS Birželio 8-9d. Birštone!!!

Keturioliktus metus iš eilės rengiamas Lietuvos vandens motociklų čempionato I etapas „Birštono Taurė 2019“ šį sezoną pasitinka atsinaujinęs ir žada tapti didžiausias bei įdomiausias per visą 2019m. Lietuvos vandens motociklų čempionatą.

Birželio 8-9d. Birštone vyks ne tik miesto šventė, bet ir Nemuno vandenį drums vandens motociklų gaudesys.

Birželio 8-9 dieną - pirmasis Lietuvos vandens motociklų čempionato etapas. Išvysite, kaip profesionalūs Lietuvos bei kaimyninių šalių sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos valdo savo vandeninius žirgus Nemuno upės srovėje.

Birželio 9 dieną - slalomas mėgėjams! Kviečiami visi, net ir neturintys savo vandens motociklo!

Iki susitikimo, sportininkai ir žiūrovai! Pažadam - bus labai gera ir smagu!

 

2017 m. Rezultatai
LVMSF Lietuvos Vandens motociklų čempionato suvestinė
SKI Pro Stock
ST.Nr.Name, SurnameKomandaBirštonasElektrėnaiKaunasPLIUSTaškaiVieta
4Aleksey DyakovBelarus17310602791
17Kristiana BrenceLatvia0961202162
77Siiman MattiasEstonia166001663
67Arturs BrencisLatvia012001204
SKI Veterans 35+ GP
ST.Nr.Name, SurnameKomandaBirštonasElektrėnaiKaunasPLIUSTaškaiVieta
67Arturs BrencisLatvia01201202401
4Aleksey DyakovBelarus010601062
5Kaspars VildeLatvia001061063
27Janis LiepinšLatvia0960964
Sea-Doo Spark
ST.Nr.Name, SurnameKomandaBirštonasElektrėnaiKaunasPLIUSTaškaiVieta
43Janis BurkaLatvia16616603321
77Mattias SiimannEstonia173001732
22Justas GrendelisLietuva017301733
25Deivis ZizasLietuva014401444
3Przemek BielawskiPoland139001395
404Siim VislapuuEstonia134001346
13Sergejs RečkinsLatvia117001177
SKI Pro GP
Nr.Name, SurnameKomandaBirštonasElektrėnaiKaunasPLIUSTaškaiVieta
67Arturs BrencisLatvia01201202401
17Kristiana BrenceLatvia01061062122
5Kaspars VildeLatvia0960963
Runabout Novice Stock
Nr.Name, SurnameKomandaBirštonasElektrėnaiKaunasPLIUSTaškaiVieta
22Paulius Miliauskas173166180605191
15Mindaugas SkarbaliusMotomarine01731543272
49Mateus JaniakPoland166001663
44Žanas ČekanavičiusGetnord144001444
999Aidas Eidukaitis001011015
Runabout Veterans GP
Nr.Name, SurnameKomandaBirštonasElektrėnaiKaunasPLIUSTaškaiVieta
8Rimvydas BalčiūnasGetnord161154149605241
555Mantas MatyžiusAquamariner154161144605192
4Nerijus JuodisAMS163163113604693
19Jonas DabrilaAquamariner0911632544
43Janis BurkaLatvia134001345
999Dainius TareilaAquamariner4800486
Runabout Pro Limited
Nr.Name, SurnameKomandaBirštonasElektrėnaiKaunasPLIUSTaškaiVieta
33Gediminas LeonasAquamariner149156149605141
49Alan KolodziejekPoland18053180604732
555Julius MikutavičiusAquamariner144135130604693
5Tomas GurkšnysGetnord39144131603744
888Audrius PiktysAMS13901392785
Runabout Pro Stock
Nr.Name, SurnameKomandaBirštonasElektrėnaiKaunasPLIUSTaškaiVieta
13Mindaugas JačiauskasAMS173168140605411
49Alan KolodziejekPoland166106145604772
5Tomas GurkšnysGetnord39161180604403
999Dainius TareilaAquamariner115134125604344
888Aurdius PiktysAMS14436127603675
19Jonas DabrilaAquamariner1113901506
91Przemek BielawskiPoland8600867
15Erki LaiakaskEstonia0084848
Runabout Pro GP
Nr.Name, SurnameKomandaBirštonasElektrėnaiKaunasPLIUSTaškaiVieta
9Alvydas VasiliauskasGetnord173151139605231
33Gediminas LeonasAquamariner149144161605142
11Gintaras VenckusAquamariner129154120604633
13Mindaugas JačiauskasAMS16101493104
15Erki LaiakaskEstonia0043435
Komandinė įskaita
Name, SurnameBirštonasElektrėnaiKaunasTaškaiVieta
GETNORD MOTOSPORT48745646814021
AQUAMARINER TEAM45247147313962
AMS RACING TEAM49716742812923
Lietuvos "FAST LAP RACE" čempionato suvestinė
MOTOMARINE SPARK HOBBY
Vardas, PavardėBirštonasElektrėnaiKaunasTaškaiVieta
Edgaras Burinskas6060601801
Paulius Miliauskas3653531422
Viktorija Jasiūnaitė04848963
Tadas Tručionis04339824
Aivaras Avilis03933725
Vytautas Vitkus5300536
Lautynas Kudakas4800487
Paulis Nenartavičius4300438
Mantas Miliauskas0043438
Remigijus Kalkauskas3900399
Povilas Sruoginis03603610
Dovydas Valiuška00363611
Dalius Avižienis33003311
Tomas Gonsevičius30003012
Erikas Janevičius27002713
Evaldas Burinskas24002414
MOTOMARINE SPARK LADIES
Vardas PavardėBirštonasElektrėnaiKaunasTaškaiVieta
Viktorija Jasiūnaitė6060601801
Elžbieta Linkutė5300532
SEADOO SPARK
Vardas PavardėBirštonasElektrėnaiKaunasTaškaiVieta
Darius Bicinauskas6060481681
Mindaugas Skarbalius5339601522
Ignas Laukaitis4343531393
Tomas Gurkšnys485301014
MIndaugas Jačiauskas04843915
RUNABOUT HOBBY
Vardas PavardėBirštonasElektrėnaiKaunasTaškaiVieta
Aidas Eidukaitis4853601611
Deivis Zizas6048481562
Paulis Miliauskas060531133
Mateusz Janiak5300534
RUNABOUT SPORT OPEN
Vardas PavardėBirštonasElektrėnaiKaunasTaškaiVieta
Tomas Gurkšnys6048481561
Alan Kolodziejek4843601512
Dainius Tareila5353391453
Mindaugias Jačiauskas060531134
Audrius Piktys0043435
Rimvydas Balčiunas0036366