2020.04.06

Svarbi informacija dėl COVID-19

Svarbi informacija sportininkams, klubams, varžybų organizatoriams!

2020 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė priėmė nutarimą Nr. 207 “Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo”, kurio 3.2.3. Punktas skelbia, kad “Draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai bei susibūrimai”.

Remiantis 2020.04.06 Lietuvos vandens motociklų sporto federacijos nutarimu, Lietuvos Enduro čempionato I etapas, kuris turėtų vykti Gegužės 9d. yra perkeliamos į Rugpjūčio ar Rugsėjo mėnesį.

Dėl „Kaunas Jet 2020“ varžybų kurios turėtų vykti Gegužės 23d. bus paskelbta iki Gegužės 1d.

Naujas varžybų/renginių kalendorius, bus koreguotas ir paskelbtas per savaitę laiko po oficialaus karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje pasibaigimo.

Sekite naujienas ir saugokite sveikatą.

2018 m. Rezultatai
LVMSF 2018m. Čempionato rezultatai
Runabout 2T OPEN
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiKaunasPlusTaškaiVieta
4Nerijus JuodisGetnord405050251651
26Tomas MikavičiusAMS321635251052
43Janis BurkaBurka Racing50503
56Andris OžišsUMA Racing40404
15Kęstutis KreivėnasLT20205
11Vitalijus SamplinskasLT13136
Runabout STOCK BOX
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasiKaunasPlusTaškaiVieta
99Ricardo BortkevitčMarico Racing4550951
13Ahti KurgMarico Racing4525702
999Dainius TareilaDTM40403
Runabout Novice Modified
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiKaunasPlusTaškaiVieta
13Ahti KurgMarico Racing454545251551
999Aidas EidukaitisDTM3645812
99Ricardo BortkevitsMarico Racing4132733
15Modestas Kinderevičius LT2226484
56Arnis RomansUMA Racing45455
1Petras ŠadianecasDTM2610366
2Voicech TatolLT1322357
22Justas GrendelisMotomarine32328
777Edvinas StumburevičiusDTM23239
77Jūratė BrazauskaitėDTM222210
25Mantas LukšysMotobroliai202011
Runabout GP4
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiKaunasPlusTaškaiVieta
666Georgij SacharovUJST502338251361
11Patryk Kolenda4JET TEAM204045251302
24Aurimas RidikasAquamariner20223225993
12Ilja VasilenkoUJST4033774
43Janis BurkaBurka Racing2929585
32Anna JachimekPL50n.f.506
22
Justas Grendelis
Motomarine29297
111Volodymyr Kaliuzhnij UKR26n.f.268
4Sergejs ReckinsLV20209
Runabout GP2
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiKaunasPlusTaškaiVieta
5Tomas GurkšnysGetnord295050251541
888Audrius PiktysAMS272331251062
8Rimvydas BalčiūnasGetnord192633251033
73Mindaugas JačiauskasAMS5022724
14Paulius MiliauskasDTM2633615
49Alan KolodzejekAquamariner369456
98Jacek ShubertJetsport36367
56Andris PoznaksUMA Racing32328
22Justas GrendelisMotomarine24249
19Jonas DabrilaAquamariner202010
555Mantas MatyžiusAquamariner171711
33Gediminas LeonasAquamariner012
Runabout GP1
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiKaunasPlusTaškaiVieta
9Alvydas VasiliauskasGetnord294138251331
888Audrius PiktysAMS362021251022
5Tomas GurkšnysGetnord382613251023
33Gediminas LeonasAquamariner11114125884
73Mindaugas JačiauskasAMS4526715
11Gintaras VenckusAquamariner2740676
4Nerijus JuodisGetnord45457
56Daniels PoznaksUMA Racing27278
999Dainius TareilaDTM21219
49Alan KolodzejekAquamariner191910
98Jacek ShubertJetsport101011
28Linas PetruškevičiusAquamariner8812
25Andrej WishnevskijBlack Shadows6n.f.613
Komandinė įskaita
KOMANDABIRŠTONASZARASAIKAUNASTAŠKAIVIETA
GETNORD MOTOSPORT1071451383901
AMS RACING TEAM13171842862
AQUAMARINER76601132493
DTM8811802064
MOTOMARINE29056855
MOTOBROLIAI2000206
SLALOMO ČEMPIONATAS / SPARK LADIES
VARDAS PAVARDĖBIRŠTONASZARASAIKAUNASTAŠKAIVIETA
Viktorija Jasiūnaitė25251
Gabija Mikavičiūtė25252
Jūratė Čeponienė25253
Vaida Kalkauskė20204
SLALOMO ČEMPIONATAS / SUPER SPORT
VARDAS PAVARDĖBIRŠTONASZARASAIKAUNASTAŠKAIVIETA
Paulius Miliauskas2525501
Dainius Tareila2020402
Rimvydas Balčiūnas1320333
Daniels Poznaks25254
Alan Kolodziejek16165
SLALOMO ČEMPIONATAS / SPARK SPORT
VARDAS PAVARDĖBIRŠTONASZARASAIKAUNASTAŠKAIVIETA
Aurimas Ridikas202025651
Patryk Kolenda2589422
Darius Bicinauskas111611383
Aidas Eidukaitis1325384
Georgij Sacharov16118355
Edgaras Burinskas10910296
Volodymyr Kaliuzhnij1313267
Sergej Saroshkin20208
Ignas Laukaitis16169
Ilya Vasylenko971610
Paulius Miliauskas101011
SLALOMO ČEMPIONATAS / RUNABOUT HOBBY OPEN
VARDAS PAVARDĖBIRŠTONASZARASAIKAUNASTAŠKAIVIETA
Laurynas Kudakas2011311
Andris Poznaks25252
Petras Šadianecas25253
Edgaras Miliauskas25254
Arnis Romans20205
Edvinas Stumbrevičius20206
Andris Ožišs16167
Jūratė Brazauskaitė16168
Martynas Kudakas16169
Modestas Kinderevičius131310
Darius Pacevičius131311
Georgij Sacharov131312
Remigijus Kalkauskas111113
Paulius Miliauskas (moto)101014
Ilya Vasylenko101015
SLALOMO ČEMPIONATAS / SPARK HOBBY
VARDAS PAVARDĖBIRŠTONASZARASAIKAUNASTAŠKAIVIETA
Paulius Miliauskas (moto)252525751
Justinas Grūdė202020602
Aleksas Avdiukovas1311243
Joris Prenis99184
Julius Mikutavičius16165
Martynas Pupeckas16166
Dainius Bružas16167
Matas Adomavičius87158
Arūnas Jarmalavičius86149
Laurynas Kudakas131310
Olegas Katinas131311
Vytenis Dainys111112
Dovydas Valiuška111113
Edvinas Neverauskas101014
Artur Bleiders101015
Remigijus Kudzys101016
Dovydas Bielikas9917
Arūnas Adomaitis9918
Andrius Ruceskas8819
Darius Pacevičius7720
Giedrius Jegelevičius7721
Jevgenijus Burunovas6622
Antanas Žiulpa6623
Andzej Chmiel5524
Linas Pociukonis5525
Vaidas Juodka4426
Aidas Vaštaka3327
Lukas Kubilius2228
Gintautas Šutavičius1129