2020.04.06

Svarbi informacija dėl COVID-19

Svarbi informacija sportininkams, klubams, varžybų organizatoriams!

2020 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė priėmė nutarimą Nr. 207 “Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo”, kurio 3.2.3. Punktas skelbia, kad “Draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai bei susibūrimai”.

Remiantis 2020.04.06 Lietuvos vandens motociklų sporto federacijos nutarimu, Lietuvos Enduro čempionato I etapas, kuris turėtų vykti Gegužės 9d. yra perkeliamos į Rugpjūčio ar Rugsėjo mėnesį.

Dėl „Kaunas Jet 2020“ varžybų kurios turėtų vykti Gegužės 23d. bus paskelbta iki Gegužės 1d.

Naujas varžybų/renginių kalendorius, bus koreguotas ir paskelbtas per savaitę laiko po oficialaus karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje pasibaigimo.

Sekite naujienas ir saugokite sveikatą.

2019 m. Rezultatai
LVMSF 2019m. Rezultatai
SKI GP2
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
328
MATTIAS REINAAS
EST50501
56MAKSIS POZNAKSLV42422
12KARLIS ŽURINŠLV40403
82GATIS LAGZDINŠLV36364
7GUNTIS BOGDANOVSLV34345
SKI GP1
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
12KARLIS ŽURINŠLV47471
35JANIS UZARSLV47472
328MATTIAS REINASEST40403
56EMILS POZNAKSLV34344
95KRISTA UZARELV18185
11BOGDAN SUKHETSKYIUKR006
Runabout 2T OPEN
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
1Justinas GrūdėJetski Shop Team100419793253561
500Dovydas BielikasKauno Autoklubas68496684252922
26Tomas MikavičiusAMS38658455252673
4Nerijus JuodisGetnord15668155252424
7Lukas JudonisIDV80403148252245
15Paulius MiliauskasMotobroliain.s.5660731896
42Žydrūnas GružauskasAMS84847
22Arūnas JarmalavičiusIDV69698
Runabout Novice Modified
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
999Aidas EidukaitisIDV97689291253731
15Modestas KinderevičiusGetnord52549191253132
7Ramūnas ArlauskasJetski Shop Team84627456253013
22Voicech TatolIDV68527078252934
13Egidijus KirilevičiusJetski Shop Team4944n.f.63251815
26Tomas MikavičiusAMS4367591696
11Rinalds RankaLV2929481067
1Petras ŠadianecasIDV3961n.f1008
12Karlis BoleLV8011919
17Vytautas PožarskasIDV2365n.f8810
LT11Kazimir MickevičIDV60238311
56Arnis RomansLV606012
131Paulius MiliauskasMotobroliai525213
21Edvinas StumbrevičiusIDV323214
Runabout GP4
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
69Ričards FukssJetski Shop Team1007274100253711
111Volodymyr KaliuzhnijJetski Shop Team76699484253482
666Georgii SakharovUKR84589472253433
24Aurimas RidikasMaxturas72507882253074
12Ilja VasilenkoUKR72301025
14Paulius MiliauskasJetski Shop Team66666
36Peep UibuEST54547
Runabout GP2
ST.NRVardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
55Tomas GurkšnysGetnord807510078253581
14Paulius MiliauskasJetski Shop Team78507694253232
8Rimvydas BalčiūnasGetnord78548083253203
33Gediminas LeonasMaxturas3780852024
15Erki LaiakaskEST1001005
22Justas GrendelisGetnord67676
66Arnoldas PlungėIDV57577
39Valerij TrujevtsevEST54548
19Jonas DabrilaJetski Manija1536519
56Arnis RomansLV464610
43Janis BurkaLV444411
888Audrius PiktysAMS161612
12Karlis BoleLV141413
Runabout GP1
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
33Gediminas LeonasMaxturas66629081253241
28Linas PetruškevičiusJetski Manija8276702282
55Tomas GurkšnysGetnord5276822103
555Julius MikutavičiusIDV73791524
25Andzej WisniewskiPL47921395
66Arnoldas PlungėIDV48721206
15Erki LaiakaskEST1001007
56Daniels PoznaksLV62628
4Nerijus JuodisGetnord61619
39Valerij TrujevtsevEST535310
5Mantas MatyžiusJetski Manija414111
11Gintaras VenckusJetski Manijan.f313112
333Rainer LeppESTn.f262613
888Audrius PiktysAMS151514
17Andrus LuttESTn.fn.f015
Komandinė įskaita
KomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasTaškaiVieta
Jetski Shop Team1v./2841v./2032v./2671v./28710411
Getnord Motosport2v./2252v./2001v./2722v./2569552
Maxturas5v./664v./993v./1703v./2485833
AMS Racing Team7v./383v./1194v./1514v./1144224
Jetski Manija3v./975v./725v./1127v./703515
Kauno Autoklubas4v./687v./496v./665v./842676
Motobroliai6v./526v./527v./606v./732377
LIETUVOS SLALOMO ČEMPIONATAS
SPARK SPORT
VARDAS PAVARDĖBIRŠTONASZARASAIELEKTRĖNAIKAUNASBONUSTAŠKAIVIETA
Darius Bicinauskas20222213251021
Paulius Miliauskas/motbroliai1615161625882
Paulius Miliauskas/jetskishop02018220603
Georgij Sacharov25181500584
Vladimir Kaliuznij18025140575
Ignas Laukaitis15020150506
Justinas Grūdė01612200487
Ilja Vasylenko2225000478
Egidijus Kirilevičius0013120259
Ričards Fukss0002502510
Petras Šadianecas0014001411
Edgaras Burinskas1400001412
Vytautas Požarskas0011001113
SPARK LADIES
VARDAS PAVARDĖBIRŠTONASZARASAIELEKTRĖNAIKAUNASBONUSTAŠKAIVIETA
Renata Krajašienė252002025901
Ieva Bružaitė02525250752
Erlanda Grigaliauskienė02222160603
Radvilė Ladygaitė01616180504
Ligita Matyžienė0181800365
Sandra Stankevičiūtė000220226
Gabija Mikavičiūtė002000207
Lolita Pečatauskienė001500158
Raimonda Simanavičienė015000159
Ieva Čilbytė0140001410
Julija Jermilova0130001311
SPARK HOBBY
VARDAS PAVARDĖBIRŠTONASZARASAIELEKTRĖNAIKAUNASBONUSTAŠKAIVIETA
Nerijus Stačinskas13222516251011
Tadas Bačiliūnas1616222025992
Tomas Banionis221501025723
Edvinas Venckus121201125604
Martynas Čepas2500250505
Giedrius Rutkauskas0201890476
Darius Grūdė0020220427
Vismantas Dzikas025070328
Tomas Jarusevičius0012130259
Žygimantas Sakalauskas0014802210
Matas Adomavičius0713002011
Dainius Bružas2000002012
Voldemar Adomovič0001801813
Tadas Donauskas0180001814
Laurynas Adomaitis1800001815
Volodymyr Kaliuznij/junior0016001616
Slava Marmazov0001501517
Tomas Bielikas0015001518
Arijus Dirsė1500001519
Kestutis Kaminskis0001401420
Simonas Šulcas0140001421
Mindaugas Bielikas1400001422
Martynas Pupeikis0130001323
Dominykas Požarskas0001201224
Rytis Strasevičius0011001125
Arūnas Vitas0110001126
Mindaugas Norvaišas1100001127
Oskaras Pečatauskas0010001028
Tomas Gonsevičius0100001029
Liudas Krajašas1000001030
Serhii Momotiuk09000931
Augustinas Deksnys08000832
Marius Ščėsna06000633
Tichonas Krivojas05000534
Rokas Žiliukas04000435
RUNABOUT HOBBY OPEN
VARDAS PAVARDĖBIRŠTONASZARASAIELEKTRĖNAIKAUNASBONUSTAŠKAIVIETA
Petras Šadianecas25252016251111
Voicech Tatol02222150592
Vytautas Požarskas01516250563
Andrius Ruceskas22011140474
Nerijus Stašinskas0010200305
Edgaras Miliauskas002500256
Tadas Bačiliūnas000220227
Kazimir Mickevič020000208
Aurimas Staškus200000209
Edvinas Stumbrevičius0001801810
Arvydas Pečatauskas0018001811
Robertas Bakanovas0180001812
Justinas Jarmalavičius1800001813
Kasparas Vitas0160001614
Tomas Šefleris0015001515
Paulius Sadauskas0014001416
Arūnas Arlauskas0013001317
Edvardas Naujokas0012001218
Ignas Ruceskas00900919
Andrius Sadauskas00800820
Algirdas Arlauskas00000021