2019.11.11

2019m. UIM Europos čempionatas bus vykdomas iš tryjų etapų ir šiuose klasėse:

Runabout GP1, GP2, GP4, SKI GP1, GP2, GP3 ir SKI Juniors klasėse.

UIM-ABP Europos čempionatas - Aquacross

Balandžio 24–26 d. - Portugalija

Birželio 19–21 d. - Vengrija

Birželio 26–28 d. - Lenkija

 

UIM-ABP Europos čempionatas - Enduro

Spalis - Portugalija

 

2019 m. Rezultatai
LVMSF 2019m. Rezultatai
SKI GP2
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
328
MATTIAS REINAAS
EST50501
56MAKSIS POZNAKSLV42422
12KARLIS ŽURINŠLV40403
82GATIS LAGZDINŠLV36364
7GUNTIS BOGDANOVSLV34345
SKI GP1
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
12KARLIS ŽURINŠLV47471
35JANIS UZARSLV47472
328MATTIAS REINASEST40403
56EMILS POZNAKSLV34344
95KRISTA UZARELV18185
11BOGDAN SUKHETSKYIUKR006
Runabout 2T OPEN
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
1Justinas GrūdėJetski Shop Team100419793253561
500Dovydas BielikasKauno Autoklubas68496684252922
26Tomas MikavičiusAMS38658455252673
4Nerijus JuodisGetnord15668155252424
7Lukas JudonisIDV80403148252245
15Paulius MiliauskasMotobroliain.s.5660731896
42Žydrūnas GružauskasAMS84847
22Arūnas JarmalavičiusIDV69698
Runabout Novice Modified
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
999Aidas EidukaitisIDV97689291253731
15Modestas KinderevičiusGetnord52549191253132
7Ramūnas ArlauskasJetski Shop Team84627456253013
22Voicech TatolIDV68527078252934
13Egidijus KirilevičiusJetski Shop Team4944n.f.63251815
26Tomas MikavičiusAMS4367591696
11Rinalds RankaLV2929481067
1Petras ŠadianecasIDV3961n.f1008
12Karlis BoleLV8011919
17Vytautas PožarskasIDV2365n.f8810
LT11Kazimir MickevičIDV60238311
56Arnis RomansLV606012
131Paulius MiliauskasMotobroliai525213
21Edvinas StumbrevičiusIDV323214
Runabout GP4
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
69Ričards FukssJetski Shop Team1007274100253711
111Volodymyr KaliuzhnijJetski Shop Team76699484253482
666Georgii SakharovUKR84589472253433
24Aurimas RidikasMaxturas72507882253074
12Ilja VasilenkoUKR72301025
14Paulius MiliauskasJetski Shop Team66666
36Peep UibuEST54547
Runabout GP2
ST.NRVardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
55Tomas GurkšnysGetnord807510078253581
14Paulius MiliauskasJetski Shop Team78507694253232
8Rimvydas BalčiūnasGetnord78548083253203
33Gediminas LeonasMaxturas3780852024
15Erki LaiakaskEST1001005
22Justas GrendelisGetnord67676
66Arnoldas PlungėIDV57577
39Valerij TrujevtsevEST54548
19Jonas DabrilaJetski Manija1536519
56Arnis RomansLV464610
43Janis BurkaLV444411
888Audrius PiktysAMS161612
12Karlis BoleLV141413
Runabout GP1
ST.NR.Vardas PavardėKomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasPlusTaškaiVieta
33Gediminas LeonasMaxturas66629081253241
28Linas PetruškevičiusJetski Manija8276702282
55Tomas GurkšnysGetnord5276822103
555Julius MikutavičiusIDV73791524
25Andzej WisniewskiPL47921395
66Arnoldas PlungėIDV48721206
15Erki LaiakaskEST1001007
56Daniels PoznaksLV62628
4Nerijus JuodisGetnord61619
39Valerij TrujevtsevEST535310
5Mantas MatyžiusJetski Manija414111
11Gintaras VenckusJetski Manijan.f313112
333Rainer LeppESTn.f262613
888Audrius PiktysAMS151514
17Andrus LuttESTn.fn.f015
Komandinė įskaita
KomandaBirštonasZarasaiElektrėnaiKaunasTaškaiVieta
Jetski Shop Team1v./2841v./2032v./2671v./28710411
Getnord Motosport2v./2252v./2001v./2722v./2569552
Maxturas5v./664v./993v./1703v./2485833
AMS Racing Team7v./383v./1194v./1514v./1144224
Jetski Manija3v./975v./725v./1127v./703515
Kauno Autoklubas4v./687v./496v./665v./842676
Motobroliai6v./526v./527v./606v./732377